Zacznij od kontaktu z pracownikiem Socjalnym w DPS Junior – tel. 75 7610227 wew. 15

Funkcja Rozpocznij spotkanie teraz w Skypie pozwala łatwo skonfigurować obszar współpracy i zapraszać zarówno kontakty Skype’a, jak i przyjaciół lub rodzinę, których nie ma na Skypie. Następnie uczestnicy mogą łatwo dołączać do spotkań, niezależnie od tego, czy mają konto, czy nie.


Jak utworzyć spotkanie w Skypie?
Aby rozpocząć spotkania wystarczy zalogować się do Skype’a i wybrać przycisk Rozpocznij spotkanie teraz universal Meet Now button. W celu łatwego zapraszania innych osób wyświetli się link do rozmowy i przycisk Udostępnij zaproszenie. Gdy wszystko będzie gotowe, ustaw rozmowę na połączenie audio lub wideo, a następnie wybierz przycisk Rozpocznij rozmowę. Możesz również utworzyć spotkanie bezpośrednio z przeglądarki.

create Meet Now GIF
 

Informacja dla Opiekuna, Rodzica

Jak dołączyć do połączenia z zaproszeniem na Spotkanie Teraz?
Możesz użyć naszego unikalnego linku Meet Now, aby dołączyć do połączenia w Skypie, klikając przycisk Spotkaj się teraz, a następnie dołącz do spotkania. Link Poznaj teraz otworzy również zainstalowaną aplikację Skype na dowolnym urządzeniu. Do rozmowy lub czatu można dołączyć nawet bez logowania się, jako gość. Jeśli nie masz zainstalowanego Skype’a na swoim komputerze, otworzymy Skype’a dla Ciebie w internecie. Nasze obsługiwane przeglądarki Meet Now to Microsoft Edge, najnowsza wersja Chrome i Safari. Możesz również zainstalować Skype’a na swoim urządzeniu.

Jeśli nie możesz lub nie chcesz zezwalać na dostęp do mikrofonu i kamery, możesz również dołączyć do połączenia, aby po prostu słuchać (tylko za pomocą Skype dla sieci Web). Kliknij łącze Spotkaj się teraz, a następnie wybierz pozycję Blokuj lub Nie zezwalaj, jeśli Skype poprosi o pozwolenie na korzystanie z kamery i mikrofonu. Następnie kliknij przycisk Kontynuuj bez dźwięku lub wideo, aby dołączyć do połączenia. Pamiętaj, że inni uczestnicy nie usłyszą Cię ani nie zobaczą Twojego filmu, ale pojawisz się na liście uczestników i będziesz mógł korzystać z czatu.


Jakie czynności mogę wykonywać podczas spotkania?

Meet Now call controls
Podczas spotkania możesz:
A — Otwierać ostatnie czaty.
B — Wyświetlać uczestników obecnych w rozmowie.
C — Udostępniać link funkcji Rozpocznij spotkanie teraz.
D — Rozpocząć nagrywanie rozmowy.
E — Wyciszyć lub włączyć mikrofon.
F — Włączyć lub wyłączyć transmisję wideo.
G — Zakończyć rozmowę.
H — Otworzyć konwersację.
I – Podnieś rękę, aby zadać pytanie.
J — Wysłać reakcję dotyczącą rozmowy.
K — Wyświetlić więcej opcji.


Czy po zakończeniu spotkania nadal mogę uzyskać dostęp do czatu funkcji Rozpocznij spotkanie teraz?
Link funkcji Rozpocznij spotkanie teraz jest dostępny, gdy tylko jest potrzebny. Twoje nagrania rozmów przechowujemy do 30 dni, a udostępnione na czacie multimedia — jeszcze dłużej. Funkcja Rozpocznij spotkanie teraz to idealne rozwiązanie do połączeń konferencyjnych, seminariów internetowych i rozmów kwalifikacyjnych.